AÖF ADALET ÖNLİSANS BÖLÜMÜ
AOF ADALET BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLAN FORUMUZA HOSGELDİNİZ...FORUMUZDA NEDEN ADALET OKUMALIYIM,MEZUNİYETİMDEN SONRA NERELERDE ÇALIŞABİLİRİM,ADALET ÖĞRENCİLERİNİN DERSLERİ İLE İLGİLİ DÖKÜMANLAR VE DAHA BİRCOK SEYİ BULABİLİRSİNİZ...UMARIM İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLERİ BULABİLİRSİNİZ...

UNUTMAYINIZ Kİ FORUMUMUZDAN DAHA AYRINTILI BİR ŞEKİLDE YARARLARNMAK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTEDİR!...
AOF ADALET BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLAN FORUMUZA HOSGELDİNİZ...FORUMUZDA NEDEN ADALET OKUMALIYIM,MEZUNİYETİMDEN SONRA NERELERDE ÇALIŞABİLİRİM,ADALET ÖĞRENCİLERİNİN DERSLERİ İLE İLGİLİ DÖKÜMANLAR VE DAHA BİRCOK SEYİ BULABİLİRSİNİZ...UMARIM İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLERİ BULABİLİRSİNİZ...

UNUTMAYINIZ Kİ FORUMUMUZDAN DAHA AYRINTILI BİR ŞEKİLDE YARARLARNMAK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTEDİR!...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anadolu Üniversitesi, Adalet Önlisans Bölümü Öğrencilerinin Toplanma Noktası...

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arkadaslar forumumuzda yer almasını istediğiniz bölümler ve size göre eksiklikler yanlıslıklar v.b. varsa bana " murat09 " özel mesaj atarasnız isteklerinizi yerine getirmeye calısacağım...
Arkadaslar www.aofadalet.tr.gg adında bir sitemizi daha açtık.Benim ve arkadaşlarımızın internet üzerinden yaptıkları radyo yayınını dinleyebilir,o anda online olan arkadaslarımızla sohbet ederek eğlenceli vakitler gecebilirsiniz.

selamlar saygılar

3 posters
YazarMesaj
abdurrahman berk

abdurrahman berk

Tesekkür Puanı : 1

selamlar saygılar Empty
MesajKonu: selamlar saygılar   selamlar saygılar OfflinePerş. Ekim 21, 2010 5:17 pm

slm arkadaşlar ben abdurrahman berk 25 yaşındayım imam hatip lisesinden mezunum avukatın yanında katiplik yapmaktayım...

adalet meslek önlisansa başlarken kendi kendime hukuk sıkıcı bu iki sene nasıl geçer diye düşünürken allahıma şükürler olsun ki sizlerle tanıştım cheers
başta GAMZE olmak üzere site kurucusu olan murat09 ve değerli admin murat_admin@ kardeşime emeklerinden ve paylaşımlarından dolayı tek tek hepinize teşekkürü bir borç bilir sevgilerimi ve saygılarımı sunarım....... ABDURRAHMAN BERK
murat09
Admin
Admin
murat09

selamlar saygılar Empty
MesajKonu: Geri: selamlar saygılar   selamlar saygılar OfflinePerş. Ekim 21, 2010 7:14 pm

Asıl ben tesekkür ederim aramıza katıldığın icin Smile
Evet bazen cok sıkıcı olabiliyor ama bence coğu zaman zevkli ah birde ders calısma istedğim gelse ha bugün ha yarın derken günler geciyor Smile
http://aofadalet.benimforum.org
Gamze

Gamze

Tesekkür Puanı : 2

selamlar saygılar Empty
MesajKonu: Geri: selamlar saygılar   selamlar saygılar OfflineCuma Ekim 22, 2010 3:27 pm

Rica ederim arkadaşım elimden geleni yapmaya çalışıyorum arada yanlış şeyler yapıosam affola,bizi yalnız bırakmayen ve destekleyen herkese teşekkürler,sevgiler Smile
murat09
Admin
Admin
murat09

selamlar saygılar Empty
MesajKonu: Geri: selamlar saygılar   selamlar saygılar OfflineC.tesi Ekim 23, 2010 11:16 am

Gamze bide bana diyosun politikacı gibisin die asıl sen kendine bak ya Smile Bizi yanlız bırakmayıp destekleyen herkese tesekkürler yürü be önümüzdeki secimlerde adayımızsın gamze xD
http://aofadalet.benimforum.org
Gamze

Gamze

Tesekkür Puanı : 2

selamlar saygılar Empty
MesajKonu: Geri: selamlar saygılar   selamlar saygılar OfflineC.tesi Ekim 23, 2010 5:22 pm

murat09 demiş ki:
Gamze bide bana diyosun politikacı gibisin die asıl sen kendine bak ya Smile Bizi yanlız bırakmayıp destekleyen herkese tesekkürler yürü be önümüzdeki secimlerde adayımızsın gamze xD

Laughing Laughing Laughing ayy teşekkür ederim,keşke politikacı olsam ama neerdeee Sad Sad

selamlar saygılar
1 sayfadaki 1 sayfası