AÖF ADALET ÖNLİSANS BÖLÜMÜ
AOF ADALET BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN BULUŞMA NOKTASI OLAN FORUMUZA HOSGELDİNİZ...FORUMUZDA NEDEN ADALET OKUMALIYIM,MEZUNİYETİMDEN SONRA NERELERDE ÇALIŞABİLİRİM,ADALET ÖĞRENCİLERİNİN DERSLERİ İLE İLGİLİ DÖKÜMANLAR VE DAHA BİRCOK SEYİ BULABİLİRSİNİZ...UMARIM İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLERİ BULABİLİRSİNİZ...

UNUTMAYINIZ Kİ FORUMUMUZDAN DAHA AYRINTILI BİR ŞEKİLDE YARARLARNMAK İÇİN ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTEDİR!...

Anadolu Üniversitesi, Adalet Önlisans Bölümü Öğrencilerinin Toplanma Noktası...

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap
Arkadaslar forumumuzda yer almasını istediğiniz bölümler ve size göre eksiklikler yanlıslıklar v.b. varsa bana " murat09 " özel mesaj atarasnız isteklerinizi yerine getirmeye calısacağım...
Arkadaslar www.aofadalet.tr.gg adında bir sitemizi daha açtık.Benim ve arkadaşlarımızın internet üzerinden yaptıkları radyo yayınını dinleyebilir,o anda online olan arkadaslarımızla sohbet ederek eğlenceli vakitler gecebilirsiniz.

Paylaş | 

dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
mintola_40

Tesekkür Puanı : 0

MesajKonu: dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??   Perş. Eyl. 16, 2010 8:47 am

arkadaşlar bende bu yıl başlıcam bu bölüme.. dershaneye gitmeyi düşünüyorum acaba hangi derslerden gitmek gerekir.. bilgilerinizi paylaşırsanız sewinirim..
Gamze

Tesekkür Puanı : 2

MesajKonu: Geri: dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??   Perş. Eyl. 16, 2010 9:04 am

Sevgili Mintolo_40 sorunu şöyle anladım,zor dersler hangisi ise onları alıcam diyosun öle mi?
mintola_40

MesajKonu: Geri: dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??   Perş. Eyl. 16, 2010 11:00 am

aynen qamze.. hanqi dersler zor bilmiyorum.. =(
Gamze

Tesekkür Puanı : 2

MesajKonu: Geri: dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??   Perş. Eyl. 16, 2010 11:12 am

Arkadaşım herkese farklı dersler zor geliyor,fakat duyumlarıma göre genelde,anayasa hukuku,medeni usul den zorlanıyoruz diyorlar.
mintola_40

MesajKonu: Geri: dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??   Perş. Eyl. 16, 2010 11:19 am

teşekkürler qamze.. =) fikir oldu benim için..
murat09
Admin
Admin

Tesekkür Puanı : 1

MesajKonu: Geri: dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??   Perş. Eyl. 16, 2010 11:24 am

Vallaha bana kalırsa dershaneye falan gerek yok derim..Öğrendiğim kadarıyla aöf ün verdiği kitaplar yeterince acıklayıcı ve güzelmiş.Tabi herkesin bölüm derslerine eğilimi farklı.Mesela benim aille sırf adliyeci olduğu hic hic yabancı değilim terimlere ama sizlere farklı gelebilir tabi.Aslında bu derslerden dershaneyede gitmeye gerek yok bi avukat bulun o calısdırsın bence hemde ilk ağızdan daha etkili olur diye düsünüyrum Smile
http://aofadalet.benimforum.org
mintola_40

MesajKonu: Geri: dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??   Perş. Eyl. 16, 2010 11:54 am

ben çalışıyorum, ewliyim o yüzden kendi kendime çalışmak zor oluyo.. başka sitelerde de senn yorumun benzeri yorumlar okudum murat09.. kafam karıştı iyice gitsem mi gitmesem mi karar weremedim scratch neyse bi hayırlısıyla başlayalım, sonra karar weririm artık.. cwbın için teşkler.. Smile
murat09
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??   Perş. Eyl. 16, 2010 12:04 pm

mintola_40 demiş ki:
ben çalışıyorum, ewliyim o yüzden kendi kendime çalışmak zor oluyo.. başka sitelerde de senn yorumun benzeri yorumlar okudum murat09.. kafam karıştı iyice gitsem mi gitmesem mi karar weremedim scratch neyse bi hayırlısıyla başlayalım, sonra karar weririm artık.. cwbın için teşkler.. Smile

Umarım sizin icin en hayırlısı olur Smile Varsa öyle avukat tanıdık falan en güzeli yoksa da bence dershane icin ilk sınavı bekleyin bakın calısın bi eğer yapabiliyorsanız bosuna ücret ödememis olursunuz zaten ilk sınavda belli eder rengini..Yinede karar sizin (= Bu arada aramıza katıldığınız icin tesekkür ederiz en kısa zamanda derslerle ilgili dökümanları ekleyeceğim.Umarım onlarda size yardımcı olur..
mintola_40

MesajKonu: Geri: dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??   Perş. Eyl. 16, 2010 12:09 pm

tşk ederim iyi dilekleriniz için.. bu site qerçekten qüzel olmuş.. ama çok reklam yapmak qerek.. herkes qelsin.. sizede başarılar dilerim.. Smile
arzumsultan

MesajKonu: Geri: dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??   Perş. Eyl. 16, 2010 3:55 pm

DERSHANEYE GIDECEK KADAR VAR MI KI
murat09
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??   Perş. Eyl. 16, 2010 5:30 pm

arzumsultan demiş ki:
DERSHANEYE GIDECEK KADAR VAR MI KI

Abimiz evli ve cocuklu Smile Ayrıca birde calısmak zorunda olduqu bir isi var elbet onun icin calısmak birazdaha qüc olucak Smile
Ama sizler sabahdan aksama bossunuz Smile Oturun calısın Smile Smile Zaten öğrendiim kadarıyla AÖF ün verdiği kitaplar gayet acıklayıcıymıs..
Sponsored content

MesajKonu: Geri: dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??   

dershaneye hangi derslerden gitmek gerekir..??
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hangi maymunlar ağaca çıkamaz?